• twitter
  • facebook
  • linkedin
  • google

HAKKIMIZDA

KİBRİTÇİ İNŞAAT

Kibritçi İnşaat olarak gerçekleştirdiğimiz tüm   projelerde çevreyi korumak   ve doğal kaynaklara zarar vermemek için etkin bir çevre politikası oluşturduk. Bu politika doğrultusunda teknik ve ekonomik açıdan  memnun olan tüm çevre yönetmenliklerini en hassas şekilde uygulamaktayız 

Kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimseyip,işveren memnuniyetini herşeyin üstünde tutup,değişen ihtiyaçlara ve pazar koşullarına hızla uyum sağladık.Taahütlerimizi kusursuz ve zamanında yerine getirip işverenimize her zaman güven verdik.

40 yıldır üstlenmiş olduğumuz bu sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmiş bulunmaktayız. Şu ana kadar şirketimiz yol yapımı, altyapı,üstyapı,ve faaliyet alanımızda ki bir çok işleri en son teknoloji ve uzman ekiplerimizle anahtar teslimi bitirdik. Halen devam etmekte olduğumuz projelerle Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı olduğunu göstermektedir.

Biz dinamik ve etkin bir ekip çalışmasıyla inşaat sektöründe güvenilir,çağdaş,teknolojileri kullanan,konusunda uzmanlaşmış,kalitesini sürekli yükselten, işverenin beklentilerini zamanında ve sorunsuz karşılayan bir firmayız.

Dünyamızın kaynaklarını daha verimli kullanabilen,insanların hayatını kolaylaştıran ve yaşadıkları çevreden zevk almalarını sağlayan gelecek nesillerin de beğesini kazanacak eserleri tasarlayıp kullanıma sürebilen firmalar arasında en çok tercih edilen biz olacağız.

 

Yön.Kur.Başkanı

TAMAMLANAN PROJE SAYISI
64
DEVAM EDEN PROJE SAYISI
5